نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مشکل در ایندکس مطالب ما ( اشتباه ایندکس میکنه گوگل)

mosisms آواتار ها
    861 بار تشکر شده در 449 پست

مشکل در ایندکس مطالب ما ( اشتباه ایندکس میکنه گوگل)

سلام
    سایت من قبل از این کمتر از ثانیه ایندکس می شد مطالبم و صفحه اول بود
    ولی الان مشکل پیدا کرده
    و یکی از سایتایی که کپی کار هست و ربات مطالبمو بر میداره
    و میزاره رو سایتش

و همینطور احساس میکنم قالبم باگ داره و هک میشه
    بنظرتون باید چه کنم ؟
    امنیت کار مطمئن سراغ دارین ؟

و اینکه علت اینکه مطلبی که میزارم ، اگر ایندکس بشه با پست های نامرتبط بالا میاد چیه ؟

مثلا مطلب گذاشتم ،برا یه موضوع ولی یه پست دیگم بالا اومده که اون کلمات داخلش هست و مطلب اصلی بالا نمیاد ( شاید این مطلبی که گذاشتم تو قسمت مطالب مرتبط اون پست دیگه بوده)

ممنون

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نظری ندارین ؟!
    زندگی کوزه آبی خنک و رنگین است/آب این کوزه گهی تلخ و گهی شور و گهی شیرین است.
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

moj1rayaname آواتار ها
    3,262 بار تشکر شده در 1,351 پست
    سلام
    اگر وردپرس هست یکبار کامل حذف کنید اسکریپت رو و قالب ها رو از اول نصب کنید .
    هاست اگر از جای معتبر نیست عوض کنید
    اگر کنسول گوگل ثبت نیست ثبت کنید اگر ثبته و خطایی هست بدید اینجا هم دوستان چک کنند

من حدس میزنم شما افزونه های مختلل کننده نصب دارین ( مثلا sitemap.xml جدادارین به همراه یه افزونه سئو که خودش sitemap میسازه )
    >> 1 >> ( ن[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] ) + [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]>> 2 >> [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

3. کاربر زیر به خاطر این پست از moj1rayaname تشکر کرده است :

mosisms آواتار ها
    سلام
    وردپرس هستش ولی خب با توجه به ترافیک بالای سایت ، یخورده نصب مجدد مشکل سازه ...
    همین که دو ساعت سایت دان باشه خیلی مضرره برامون ...
    هاست از هاست های پربازدید سرور پارس هستش
    کنسول گوگل هم ثبته ولی خطایی نداریم
    سایت مپمون هم مشکلی نداره ...

راستش خودم احتمال میدم کسی هکمون کرده یا باگ روی قالب پیدا کرده و دستکاری میکنه ...
    هر بار قالب رو مجدد نصب میکنیم تا یه مدت کوتاهی درسته بنظرم (شایدم بر حسب اتفاق هستش و ازین مورد مطمئن نیستم)

zamin آواتار ها
    3,368 بار تشکر شده در 1,508 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mosisms نمایش پست ها
    سلام
    ولی الان مشکل پیدا کرده
    و میزاره رو سایتش

بنظرتون باید چه کنم ؟

و اینکه علت اینکه مطلبی که میزارم ، اگر ایندکس بشه با پست های نامرتبط بالا میاد چیه ؟

مثلا مطلب گذاشتم ،برا یه موضوع ولی یه پست دیگم بالا اومده که اون کلمات داخلش هست و مطلب اصلی بالا نمیاد ( شاید این مطلبی که گذاشتم تو قسمت مطالب مرتبط اون پست دیگه بوده)

ممنون

نظری ندارین ؟!
    در صورت تمایل آدرس پ.خ کنید یه اسکنی بکنم سایتتون رو
    --

6. کاربر زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده است :

FileBegir.com آواتار ها
    295 بار تشکر شده در 170 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mosisms نمایش پست ها
    سلام
    ولی الان مشکل پیدا کرده
    و میزاره رو سایتش

بنظرتون باید چه کنم ؟

ممنون

نظری ندارین ؟!
    1- بابت اون سایتهایی که مطالب شما را کپی می کنند باید خیلی حساس و پیگیر باشید و از بخش وبمستر اعلام کنید که گوگل متوجه باشه چون در غیر این صورت شما کپی کننده حساب می شید!! یعنی سایتی که ایندکس و رتبه قوی تری داره نزد گوگل و مطلب شما را می دزده از نظر گوگل تولید محتوا کرده و شما کپی کننده و این شاید بعدا اثرات بدتری بذاره پس حتما این گونه سایتهای کپی کننده رو شناسایی کنید و به گوگل اعلام کنید
    2-اینکه یه مطلب دارید(مطلب اول) در مورد مثلا اموزش خرید موس بی سیم و مطلب دومی دارید در مورد انواع سخت افزار که داخلش یک سری مطلب هم در مورد موسم بی سیم دارید حالا اگر مطلب دوم وزنه قوی تری داشته باشه تو گوگل کلا اعتبارش بیش از مطلب اول شماست (وزن یک مطلب نزد گوگل به عوامل مختلف بستگی داره) لذا اگر شما تو گوگل سرچ کنی موس بی سیم مطلب دوم شما تو ایندکس ها بالاتره ! چون قاعده کلی گوگل هست مطالبی که از نظر اون وزن سئوی سنگین تری دارن را بالاتر نشون بده
    3- شایدم خودتون بی جهت به وزن سئوی مطلب دوم اشتباها افزودید. تو همین مثال بالایی شاید در یک مطلبی عبارت موس بی سیم رو لینک دادین به مطلب دوم (انواع سخت افزار) که تیتر اصلا ربطی به موس بی سیم هم نداره! خب برای همین وقتی تو گوگل سرچ کنید موس بی سیم مطلب دوم شما میاد نه اول
    و سایر علل دیگه که همش محتمل هست به قول جناب زمین سایت رو باید وارسی کرد
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید].......

8. کاربر زیر به خاطر این پست از FileBegir.com تشکر کرده است :

mosisms آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط FileBegir.com نمایش پست ها
    1- بابت اون سایتهایی که مطالب شما را کپی می کنند باید خیلی حساس و پیگیر باشید و از بخش وبمستر اعلام کنید که گوگل متوجه باشه چون در غیر این صورت شما کپی کننده حساب می شید!! یعنی سایتی که ایندکس و رتبه قوی تری داره نزد گوگل و مطلب شما را می دزده از نظر گوگل تولید محتوا کرده و شما کپی کننده و این شاید بعدا اثرات بدتری بذاره پس حتما این گونه سایتهای کپی کننده رو شناسایی کنید و به گوگل اعلام کنید
    2-اینکه یه مطلب دارید(مطلب اول) در مورد مثلا اموزش خرید موس بی سیم و مطلب دومی دارید در مورد انواع سخت افزار که داخلش یک سری مطلب هم در مورد موسم بی سیم دارید حالا اگر مطلب دوم وزنه قوی تری داشته باشه تو گوگل کلا اعتبارش بیش از مطلب اول شماست (وزن یک مطلب نزد گوگل به عوامل مختلف بستگی داره) لذا اگر شما تو گوگل سرچ کنی موس بی سیم مطلب دوم شما تو ایندکس ها بالاتره ! چون قاعده کلی گوگل هست مطالبی که از نظر اون وزن سئوی سنگین تری دارن را بالاتر نشون بده
    3- شایدم خودتون بی جهت به وزن سئوی مطلب دوم اشتباها افزودید. تو همین مثال بالایی شاید در یک مطلبی عبارت موس بی سیم رو لینک دادین به مطلب دوم (انواع سخت افزار) که تیتر اصلا ربطی به موس بی سیم هم نداره! خب برای همین وقتی تو گوگل سرچ کنید موس بی سیم مطلب دوم شما میاد نه اول
    و سایر علل دیگه که همش محتمل هست به قول جناب زمین سایت رو باید وارسی کرد
    شروع کردم به شکایت ....
    یکی یکی از دیروز براشون شکایت نامه پر میکنیم و عکس های سایتشونو و سایتمون رو ضمیمه میکنیم
    اگه لازم بشه برای این خرده ریزه ها هم عکس همونا رو بفرستیم فکر میکنن بفهمن شوخی نداریم و بردارن
    در مورد قسمت دوم ، مشکل اینجاست که مطلبی که بالا میاد گاها مرتبط نیست اصن ....
    برا همین نگران کننده هستش

3.مورد سومتون هم یادم نمیاد چنین کاری ککرده باشیم ، ولی حتی اگر چنین کاری کرده باشیم ، رو کلمات مرتبط به موضوع دوم بوده که لینک دادیم ...