نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: زندگی به سبک میلیاردرها

1 بار تشکر شده در 1 پست

زندگی به سبک میلیاردرها

البته همین اول بگم که میلیارد و میلیاردر بودن دیگه این روزها اتفاق خاص و عجیبی نیست. هر کس یه خونه یا یه اتومبیل نسبتا مدل بالا داشته باشه، داراییش چند میلیاردی ارزش داره. اگر همین الان از خونه خارج بشید، میبینید اکثر مردم در مورد بی پولی و نداری حرف میزنند. در حالی که به نظر من الان، بهترین زمان برای ثروتمند شدنه. یکم به چهل سال پیش فکر بکنید! اون زمان نه موبایلی بود، نه اینترنت، نه کامپیوتر و نه هیچ چیز دیگه.
    اکثر کارها به صورتفیزیکی انجام میشد و خدمات خیلی رشد نکرده بود. اگر به کسی میگفتی که در آینده صفحات مجازی تولید میشه که بهش میگن سایت و میشه ازش میلیاردی کسب درآمد کرد، حتما فکر میکردند دیوانه و یا مجنون هستید. اما امروز فردی به نام [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] با یک فروشگاه اینترنتی، دومین مرد ثروتمند جهانه. یا بیل گیتس با یک نرم افزار سالها ثروتمندتریت مرد جهان بود. اون زمان بیشتر کارها فیزیکی بود اما الان میتونی بشیتی تو خونه و کسب درآمد کنی. کافیه ایده ای در سر داشته باشی یا به یک حوزه علاقه مند باشی، یه سرچ کوچولو، تو رو به میلیونها مقاله و ویدئوی مفید در مورد اون موضوع میرسونه.
    برای ثروتمند بودن نیاز به سرمایه و ایده نیست. نیاز به یک تفکر و یک ذهن ثروتمنده. رابرت کیوساکی در یکی از کتالبهای خودش میگه: مردم ازمن میپرسند که من مثلا 25 هزار دلار پول دارم. به نظرت کجا ثرمایه گذاری کنم تا پولدار بشم؟ اون میگه من بهشون پاسخ میدم که من نمیدونم کجا سرمایه گذاری بکنید بهتره، اما میدونم ثروتمندا چجوری فکرمی کنند و اگر شماهم بتونید مثل اونها فکر کنید، بهتون قول میدم شما هم ثروتمند خواهید شد.
    قانون جذب پول و ثروت چیز عجیب و خاصی نیست. یک نوع تفکره یا بهتربگم یک نوع عادته! بهجای اینکه ما بیشترروی موضوعات منفی در مورد پول تمرکز کنیم،میایم بیتر به موضوعاتی توجه میکنیم که بیشتر در مورد ثروت و نعمت در جهان حرف میزنه! اینجوری ذهن ما قدرتمند تر میشه و در مدار جذب پول بیشتر قرار میگیریم.
    بیشتر ذهن ما فرکانس های ثروت و نعمت رو به جهان ارسال میکنه و این سبب میشه ما به یک مغناطیس اتفاقات خوب مالی تبدیل شویم. اما برای مغناطیس پول شئن نیاز داریم که در یک جو سالم زندگی کنیم. در حالی که جو امروز کشور جو خوبی نیست. همه در مورد اتفاقات بد مالی حرف میزنند و ناخودآگاه ما نیز متاثیر میشیم. پس ابتدا باید از پالایش خودمون و باورهامون شروع کنیم و اینکار شاید با حذف بسیاری از اطرافیان ما انجام بشه.
    امیدوارم مثل من، یک مغناطیس پول باشید.
    برای مطالعه مقالات بیشتر در زمینه قانون جذب یکشو می تواند به شما کمک کند

[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

2. کاربر زیر به خاطر این پست از kamal32 تشکر کرده است :

grand 

کاربر خاطی
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamal32 نمایش پست ها
    [FONT="]البته همین اول بگم که میلیارد و میلیاردر بودن دیگه این روزها اتفاق خاص و عجیبی نیست. هر کس یه خونه یا یه اتومبیل نسبتا مدل بالا داشته باشه، داراییش چند میلیاردی ارزش داره. اگر همین الان از خونه خارج بشید، میبینید اکثر مردم در مورد بی پولی و نداری حرف میزنند. در حالی که به نظر من الان، بهترین زمان برای ثروتمند شدنه. یکم به چهل سال پیش فکر بکنید! اون زمان نه موبایلی بود، نه اینترنت، نه کامپیوتر و نه هیچ چیز دیگه.[/FONT]
    [FONT="]اکثر کارها به صورتفیزیکی انجام میشد و خدمات خیلی رشد نکرده بود. اگر به کسی میگفتی که در آینده صفحات مجازی تولید میشه که بهش میگن سایت و میشه ازش میلیاردی کسب درآمد کرد، حتما فکر میکردند دیوانه و یا مجنون هستید. اما امروز فردی به نام [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] با یک فروشگاه اینترنتی، دومین مرد ثروتمند جهانه. یا بیل گیتس با یک نرم افزار سالها ثروتمندتریت مرد جهان بود. اون زمان بیشتر کارها فیزیکی بود اما الان میتونی بشیتی تو خونه و کسب درآمد کنی. کافیه ایده ای در سر داشته باشی یا به یک حوزه علاقه مند باشی، یه سرچ کوچولو، تو رو به میلیونها مقاله و ویدئوی مفید در مورد اون موضوع میرسونه.[/FONT]
    [FONT="]برای ثروتمند بودن نیاز به سرمایه و ایده نیست. نیاز به یک تفکر و یک ذهن ثروتمنده. رابرت کیوساکی در یکی از کتالبهای خودش میگه: مردم ازمن میپرسند که من مثلا 25 هزار دلار پول دارم. به نظرت کجا ثرمایه گذاری کنم تا پولدار بشم؟ اون میگه من بهشون پاسخ میدم که من نمیدونم کجا سرمایه گذاری بکنید بهتره، اما میدونم ثروتمندا چجوری فکرمی کنند و اگر شماهم بتونید مثل اونها فکر کنید، بهتون قول میدم شما هم ثروتمند خواهید شد.[/FONT]
    [FONT="]قانون جذب پول و ثروت چیز عجیب و خاصی نیست. یک نوع تفکره یا بهتربگم یک نوع عادته! بهجای اینکه ما بیشترروی موضوعات منفی در مورد پول تمرکز کنیم،میایم بیتر به موضوعاتی توجه میکنیم که بیشتر در مورد ثروت و نعمت در جهان حرف میزنه! اینجوری ذهن ما قدرتمند تر میشه و در مدار جذب پول بیشتر قرار میگیریم.[/FONT]
    [FONT="]بیشتر ذهن ما فرکانس های ثروت و نعمت رو به جهان ارسال میکنه و این سبب میشه ما به یک مغناطیس اتفاقات خوب مالی تبدیل شویم. اما برای مغناطیس پول شئن نیاز داریم که در یک جو سالم زندگی کنیم. در حالی که جو امروز کشور جو خوبی نیست. همه در مورد اتفاقات بد مالی حرف میزنند و ناخودآگاه ما نیز متاثیر میشیم. پس ابتدا باید از پالایش خودمون و باورهامون شروع کنیم و اینکار شاید با حذف بسیاری از اطرافیان ما انجام بشه.[/FONT]
    [FONT="]امیدوارم مثل من، یک مغناطیس پول باشید.
    برای مطالعه مقالات بیشتر در زمینه قانون جذب یکشو می تواند به شما کمک کند
    [/FONT]
    سلام بنظرم کار کردن و رسیدن به هدف کار خیلی راحتیه و با هر چیزی ممکن مثلا الان فعالیت در اینستاگرام فوق العاده بالا رفته و شبکه محبوبی شده و خیلی راحت با گرفتن ویو و [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] میتونی کسب و کاری راه بندازی و ...

0 بار تشکر شده در 0 پست

ممنون بابت مطلب ارزشمند شما

موفقیت قبل از همه چیز به یه ذهنیت درست نیاز داره و بعد استمرار و تلاش مستمر.
    برای کسب اطلاعات در زمینه تابلو برق و یا دریافت خدمات درزمینه [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید.