آیا بعد از شستشوی اتومبیل بخار از قسمت رادیاتور / اینترکولر می آید؟ من نگران نقص رادیاتور بودم ، اما بعد فکر کردم که ممکن است با آب گرفتن در یک کولر گرم این کار انجام شود؟ به نظر می رسد قطعاً از موتور بیرون نمی آید. و این کار قبل از شستشوی ماشین نبود. این اولین باری بود که آن را برای بدست آوردن بنزین از زمان دزدیده شدن ، کمی خرد شدن و بازیابی آن می گرفتم. این سارق با کشیدن یک سطل آشغال به سمت راننده ماشین ، به نوعی آسیب به قسمت زیرین که به شدت گاز نشت می کند ، ضربه زده و پوشش سپر جلو را نیز کمی خراب کرده است. به نظر نمی رسید آسیب در قسمت جلوی آن به اندازه ای باشد که بتواند رادیاتور را خراب کند. ده دقیقه پس از خاموش شدن موتور خنک کننده یک یا دو سانتی متر زیر "دقیقه" روی مخزن بود ، اما شک دارم مدتی از بین رفته باشد.
جزئیات خودرو با شستشوی ماشین شروع می شود اما فراتر از آن است. به عنوان تفاوت بین تمیز کردن ساده و تمیز کردن عمیق فکر کنید. به طور معمول ، کارواش ها اصول تمیز کردن نمای داخلی و داخلی خودرو را پوشش می دهند و به حفظ آن در شرایط مناسب کمک می کند. با این حال ، ارزش فروش مجدد خودرو شما را بهبود می بخشد ، "سایش" را به حداقل می رساند و به نظر می رسد کاملاً جدید است.
علاوه بر یک کارواش معمولی ، خدمات جزئیات خودکار شامل ضد عفونی کردن رنگ ، اپیلاسیون کامل پلیمری و پوشش براق کننده درزگیر برای نمای خارجی است. و تمیز کردن بخار از سقف و صندلی های داخلی ، ضد عفونی بخار از مجاری تهویه و از بین بردن بو ، برای فضای داخلی.
اگرچه یک کارواش معمولی اساسی به نظر می رسد ، اما هیچ چیز اساسی در مورد سرویس کارواش ما وجود ندارد. اول ، ما وسیله نقلیه شما را با دست شستشو می دهیم ، بنابراین هیچ برس برقی باعث آسیب رساندن به رنگ شما نمی شود. همچنین ، فناوری ما فضای داخلی را ضد عفونی و ضد عفونی می کند و باقی مانده ها را از هر سطح حل و استخراج می کند. ما را به عنوان راهنما برای [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] در نظر بگیرید.