نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: درگاه پرداخت بانک ملت

0 بار تشکر شده در 0 پست

درگاه پرداخت بانک ملت

سلام دوستان امیدوارم عالی باشید، من طراح سایت هستم و برای یکی از مشتریانم درخواست درگاه بانک ملت دادم، دو هفته ای میشه که مدارک و امضا کردیم و فرستادیم و هنوز خبری نشده، اینماد پ همه ی مدارکش کامل بود. کسی تجربه ای داره میتونه راهنمایی کنه؟ چطور میکنم پیگیری کنم؟
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

راهبر انجمن شاپ کیپر as87 آواتار ها
    1,957 بار تشکر شده در 812 پست
    سلام
    وقت بخیر
    معمولا با به پرداخت تماس بگیرید، کار رو پیگیری می کنن. و اگر مدارکی مشکل داشته باشه بهتون اطلاع میدن که مجدد ارسال کنید.
    موفق باشید
    سرویس خرید پستی
    به زودی

0 بار تشکر شده در 0 پست
    والا اصلا نباید رفت سمت این درگاه مستقیم اونقدر منو اذیت کردن آخرش رفتم از sepordeh و zarin گرفتم، هیچ پیگیری وجود نداره حتی یک پنل درست و درمون هم نمیدن

راهبر انجمن شاپ کیپر as87 آواتار ها
    1,957 بار تشکر شده در 812 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط tik20 نمایش پست ها
    والا اصلا نباید رفت سمت این درگاه مستقیم اونقدر منو اذیت کردن آخرش رفتم از sepordeh و zarin گرفتم، هیچ پیگیری وجود نداره حتی یک پنل درست و درمون هم نمیدن
    سلام
    یقینا پیگیری شرکت های واسط پرداخت خیلی بهتر از پی اس پی ها هست ولیکن این مورد معمولا برای شروع کسب و کار یا کسب و کارهایی با سود بالا منطقی هست و در شرایطی که تعداد تراکنش ها بالا باشه یا سود کار شما مثلا 5 درصد باشه بهتر هست دردسر های کار با پی اس پی ها رو قبول کنید و اون یک درصد کارمزد رو پرداخت نکنید.