نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: آموزش ویدویویی فشرده سازی فایل با نرم افزار winrar ( آموزش چهارم )

2,027 بار تشکر شده در 597 پست

آموزش ویدویویی فشرده سازی فایل با نرم افزار winrar ( آموزش چهارم )

پس از دانلود فایل را از حالت فشرده خارج و با فلش پلیر ملاحظه کنید.

متاسفانه در ایپلود سنتر های ایرانی فایل ها بعد از چند روز حذف میشن و به آپلود سنترهای متعد و مسئول بلاد کفر هم دسترسی نیست!
    لینک دانلود اصلاخ شد.
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

فایل به صورت فلش می باشد . پس از استخراج استفاده نمایید.
    ویرایش توسط amini : 2012-09-13 در ساعت 10:19

2. کاربران زیر به خاطر این پست از amini تشکر کرده اند :

aminzayer آواتار ها
    247 بار تشکر شده در 154 پست
    [QUOTE=mhr.webgozar;137286]پس از دانلود فایل را از حالت فشرده خارج و با فلش پلیر ملاحظه کنید.

[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

فایل رو دانلود کردم ولی ویروسی بود !!؟؟؟

--------------------------------------------
    برای آنکه بدانی کوه بلند است لازم نیست از آن بالا بروی ...

فایل ویروس نیست فایل فلشه و به صورت فایل اجرایی . بعضی انتی ویروس ها ممکنه به عنوان ویروس بشناسن. پیغام خطای انتی ویروس را رد کنید .

azadi آواتار ها
    74 بار تشکر شده در 50 پست
    سلام

من این آموزش قبلا دانلود کردم دیدم فقط یه سوال دارم شما یه فایل به 4 قسمت تقسیم کردید و یکی از حالت فشرده خارج کردید و حجم واقعی نشان داد خواستم بدنم اون 3 تای دیگه حذف کنیم و اولی را آپلود کنیم برای دانلود بگذارید و کاربر دانلود کنه مشکلی برایش پیش نمیاد راحت میتونه فایل از حالت فشرده خارج کنه و استفاده کنه؟
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] | [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]| [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] | [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

S.A.E.I.D آواتار ها
    2,577 بار تشکر شده در 1,564 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط azadi نمایش پست ها
    سلام

من این آموزش قبلا دانلود کردم دیدم فقط یه سوال دارم شما یه فایل به 4 قسمت تقسیم کردید و یکی از حالت فشرده خارج کردید و حجم واقعی نشان داد خواستم بدنم اون 3 تای دیگه حذف کنیم و اولی را آپلود کنیم برای دانلود بگذارید و کاربر دانلود کنه مشکلی برایش پیش نمیاد راحت میتونه فایل از حالت فشرده خارج کنه و استفاده کنه؟
    خیر(البته با اجازه استارتر)
    شما زمانی که فایل اولی را باز میکنید و اکستراکت میزنید خودش میره اون 3 تا فایل دیگر رو باز میکنه و فایل نهایی را اماده استفاده میکنه
    برای اثبات این قضیه شما میتونید سه تا فایل دیگر را یه جای دیگر بگزارید (مثلا در یه پوشه دیگر) بعد از اکسترکت زدن فایل اولی برنامه بعد از فایل اولی ادرس فایل دومی و غیره را از شما میخواد
    دیشب از دلتنگیت بغضی گلویم را شکست / گریه ای شد بر فراز آرزوهایم نشست/ من نگاهت را کشیدم روی تاریخ غزل / تا بماند یادی از روزی که بر قلبم نشست . .

7. کاربر زیر به خاطر این پست از S.A.E.I.D تشکر کرده است :

amini 

نقل قول نوشته اصلی توسط vsmarket نمایش پست ها
    خیر(البته با اجازه استارتر)
    شما زمانی که فایل اولی را باز میکنید و اکستراکت میزنید خودش میره اون 3 تا فایل دیگر رو باز میکنه و فایل نهایی را اماده استفاده میکنه
    برای اثبات این قضیه شما میتونید سه تا فایل دیگر را یه جای دیگر بگزارید (مثلا در یه پوشه دیگر) بعد از اکسترکت زدن فایل اولی برنامه بعد از فایل اولی ادرس فایل دومی و غیره را از شما میخواد
    کاملا درست و جامع پاسخ داده شد.
    من همینجا به دوستان توصیه میکنم از تجربه کردن هراس نداشته باشند . سئوالاتی که در ذهنتون میاد و راه حل هاش رو امتحان کنید. فوقش فایل رو مجددا ریستو کنید. همین . نه کامپیوتر چیزیش میشه و نه فایل . در عوض شما یک تجربه ای کسب کردید که دیگه فراموش نمیشه.

9. کاربر زیر به خاطر این پست از amini تشکر کرده است :

rezaafz آواتار ها
    15 بار تشکر شده در 15 پست
    لطفآ اگه امکان داره فایل رو تو آپلود سنتر دیگه آپلود کنید
    دانلود از آپلود دات نت خیلی مشکله
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]