نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: پیام رسان.... سایتش مشکل داره ؟

nicholasman206 آواتار ها
    571 بار تشکر شده در 320 پست

پیام رسان.... سایتش مشکل داره ؟

سلام خدمت دوستان
    کسی از پیام رسان استفاده می کنه ؟ من بعضی روزها نمیتونم پنلشو باز کنم(تقریبا یه هفته ای میشه)
    تماس گرفتم میگه اشکال از اینترنتتونه ! اما نمیدونم چرا بعضی مواقع باز میشه بعضی وقتها نه... چند تا مرورگر و ... رو هم امتحان کردم...
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

Merlin آواتار ها
    744 بار تشکر شده در 435 پست
    باز میشه برای من مشکلی نداره
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    مرلین ! تجربه یک زندگی شیرین (به زودی)

daneshbin آواتار ها
    1,364 بار تشکر شده در 684 پست
    مشکل نداره برای منم باز میشه
    isp شما کجاست ؟ مخابراته یا ..... ؟

به احتمال زیادسایت روی سررو های ایران هست ، و باید یکسری تنظیمات در دی ان اس کامپیوترتون انجام بدین
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

معظمی آواتار ها
    10,107 بار تشکر شده در 3,331 پست
    برای من هم باز میشه و مشکلی نیست.
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]| [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] | [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] | [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] | [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

nicholasman206 آواتار ها
    571 بار تشکر شده در 320 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط daneshbin نمایش پست ها
    مشکل نداره برای منم باز میشه
    isp شما کجاست ؟ مخابراته یا ..... ؟

به احتمال زیادسایت روی سررو های ایران هست ، و باید یکسری تنظیمات در دی ان اس کامپیوترتون انجام بدین
    آریا فون... خونه نداگستر دارم و باز میکنه.. چه جور تنظیماتی و چرا بعضی وقتها مشکل نداره ؟!