نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: استخدام نویسنده آشنا به اصول تبلیغ نویسی در وب و اصول سئو

معظمی آواتار ها
    10,107 بار تشکر شده در 3,331 پست

استخدام نویسنده آشنا به اصول تبلیغ نویسی در وب و اصول سئو

درود

به یک نویسنده آشنا به اصول تبلیغ نویسی در وب و رعایت اصول سئو در متن احتیاج دارم. این مورد پایه و اساس همکاری با ماست. خودم در این زمینه میتونم کمک کنم تا کم کم رشد کنید و بهتر بشید اما شما هم باید تجربه و دانش کافی برای شروع کار داشته باشید.
    حداقل یک نمونه کار باید داشته باشید تا مشخص بشه در چه سطحی می نویسید. نیازی نیست روی سایت رفته باشه. میتونید برای یک محصول یک نمونه آزمایشی بنویسید و ارسال کنید.
    همچنین باید جمله بندی ها صحیح و بدون اشکال نگارشی یا املایی باشه.

متن تبلیغاتی رو در قالب یک فایل ورد از شما میخوام (شما محصول رو روی سایت نمی‎برید) که برای هر محصول باید حداقل 2 صفحه کامل ورد یعنی بیشتر از 20 خط با سایز معمولی نوشته بشه. برای برخی محصولات حجم متن باید خیلی بیشتر بشه طوری که یک ریویوی کامل از محصولی که قراره براش متن بنویسید به بنده تحویل بدید.

اطلاعات مرتبط با محصول رو هم از سایت های سازنده، فروشگاه های خارجی یا داخلی باید تهیه کنید.
    تعداد محصولات هم زیاده تا مدت ها به خدمات نویسنده احتیاجه.
    در روز حداقل برای یک محصول باید متن تبلیغاتی اصولی نوشته بشه. اگر بتونید بیشتر بنویسید بهتره.

مبلغ دستمزد هم با توجه به کیفیت کار شما و وقتی که برای نوشتن متن حرفه ای صرف میکنید بین 3 تا 5 هزار تومن و حتی بالاتر خواهد بود. این مبلغ برای هر متن متغیره و با سطح کیفیت کار شما رابطه مستقیم داره.
    هرکس این شرایط رو داره در پیام خصوصی برای من نمونه کار ارسال کنه یا اگر نمونه کار ندارید، اطلاع بدید یک محصول تست به شما معرفی کنم تا متن آزمایشی بنویسید.

نویسنده برای سایت یکی از دوستان باید قلم بزنه. اما پرداخت دستمزد و تعیین محصول و تحویل متن با منه.
    موفق باشید.
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]| [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] | [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] | [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] | [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

2design آواتار ها
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    شرایط رو پخ کنید.نمونه واسه پست هست ولی برای سایت دانلود هست.با سئوی هر مطلب

معظمی آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط 2design نمایش پست ها
    شرایط رو پخ کنید.نمونه واسه پست هست ولی برای سایت دانلود هست.با سئوی هر مطلب
    سلام
    شرایط رو توی تاپیک کامل توضیح دادم. توضیح کامل شرایط از قوانین بازارچه انجمن شاپکیپره.
    فقط اضافه میکنم محصولات شامل محصولات سخت افزاری، محصولات آرایشی و بهداشتی (چه مصرفی و چه غیر مصرفی)، محصولات نرم افزاری (گاهی کاملاً انحصاری که هیچ متن یا توضیحی در مورد محصول در نت موجود نیست و باید از ابتدا توسط نویسنده توضیحات و تبلیغات نوشته بشه) و محصولات تله شاپینگه.

شما اگر برای سایت های تفریحی و دانلود تخصص دارید، قادر به همکاری با ما نیستید چون بنده به فرد یا افرادی نیاز دارم که بتونن در زمان کوتاهی برای محصولی که فقط یک اسم ازش بهشون داده میشه یک متن تبلیغاتی حرفه ای بنویسن ( در مورد محصولات انحصاری توضیحات کامل داده میشه).
    نوشتن متن تبلیغاتی نیاز به دوره های آموزشی داره که توی نت دوره های حضوری و مجازی زیادی برای یادگیری این فن هست.

خودم به تبلیغ نویسی مسلط هستم ولی به شدت وقتم محدوده و نیاز به فرد یا افرادی دارم که این کار رو برام انجام بدن. اگر نیاز به آموزش باشه تا فرد حرفه ای تر بنویسه، شخصاً توضیحات لازم رو ارائه میدم.
    اگر کسی تخصص داره، پیام بده. با توجه به کیفیت متنی که تحویل میده دستمزد خوبی پرداخت میکنم.

تا الآن فقط یک دوست پیام داده.
    ویرایش توسط معظمی : 2014-02-09 در ساعت 16:34 دلیل: اشتباه تایپی

2design آواتار ها
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    اگه دوست داشتید یک نمونه بدید تا براتون بزنم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط معظمی نمایش پست ها
    سلام
    شرایط رو توی تاپیک کامل توضیح دادم. توضیح کامل شرایط از قوانین بازارچه انجمن شاپکیپره.
    فقط اضافه میکنم محصولات شامل محصولات سخت افزاری، محصولات آرایشی و بهداشتی (چه مصرفی و چه غیر مصرفی)، محصولات نرم افزاری (گاهی کاملاً انحصاری که هیچ متن یا توضیحی در مورد محصول در نت موجود نیست و باید از ابتدا توسط نویسنده توضیحات و تبلیغات نوشته بشه) و محصولات تله شاپینگه.

شما اگر برای سایت های تفریحی و دانلود تخصص دارید، قادر به همکاری با ما نیستید چون بنده به فرد یا افرادی نیاز دارم که بتونن در زمان کوتاهی برای محصولی که فقط یک اسم ازش بهشون داده میشه یک متن تبلیغاتی حرفه ای بنویسن ( در مورد محصولات انحصاری توضیحات کامل داده میشه).
    نوشتن متن تبلیغاتی نیاز به دوره های آموزشی داره که توی نت دوره های حضوری و مجازی زیادی برای یادگیری این فن هست.

خودم به تبلیغ نویسی مسلط هستم ولی به شدت وقتم محدوده و نیاز به فرد یا افرادی دارم که این کار رو برام انجام بدن. اگر نیاز به آموزش باشه تا فرد حرفه ای تر بنویسه، شخصاً توضیحات لازم رو ارائه میدم.
    اگر کسی تخصص داره، پیام بده. با توجه به کیفیت متنی که تحویل میده دستمزد خوبی پرداخت میکنم.

تا الآن فقط یک دوست پیام داده.

اگه خواستید یک محصول بدید تا براتون نمونه بزنم
    ویرایش توسط 2design : 2014-02-09 در ساعت 17:27

معظمی آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط 2design نمایش پست ها
    اگه دوست داشتید یک نمونه بدید تا براتون بزنم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

اگه خواستید یک محصول بدید تا براتون نمونه بزنم
    سلام
    اطلاعات یک محصول با توضیحات کامل به عنوان نمونه برای شما ارسال شد.

27 بار تشکر شده در 22 پست
    سلام
    یک محصول پ خ کنین تا یه متن بنویسم
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

معظمی آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedh نمایش پست ها
    سلام
    یک محصول پ خ کنین تا یه متن بنویسم
    سلام
    پاسخ دادم.
    ---

لطفاً دوستانی که تجربه و دانش کافی برای نوشتن یک متن تبلیغاتی فروشگاهی متمایل به review (مطابق توضیحات بالا) برای محصولات دارن پیام بفرستن.
    سپاسگزارم

43 بار تشکر شده در 20 پست
    همچین فرمودید من گفتم الان هزینه توپی هم پرداخت می شه

برای نوشتن - نه کپی کردن - 2 صفحه مطلب در زمینه یک محصول برای شما که خودتان هم کار رو بلدید چقدر زمان می بره ؟

با توجه به کالاهای جدید شما باید یک مطالعه و آشنائیت و یا ترجمه ای هم صورت بگیره با این حالت چقدر زمان می ذارید؟

یک نوشته ساده رو برای موتورها بهینه کنید چقدر زمان می بره ؟
    مثلا من از شما بخوام دوتا حالات بیان یک جمله که شما در زمینه عباراتش آنالیز ندارید یکی را انتخاب کنید چقدر زمان برای انتخابتون می ذارید؟
    مثال موردی :مثلا فکر کنید می تونید هر سه عبارت زیر رو در جمله بنویسید کدامیک رو انتخاب می کنید "سیم کارت همراه اول" و یا " سیم کارت های شرکت مخابرات" و یا "سیم کارت های دائمی"؟
    اگر قبلا آنالیز از این کلمات را نداشته بودید چقدر زمان برای تصمیم بالا در نظر می گیرید ؟

زیاد وارد جزئیات شدم . نه ؟

راستش فرق بین یک نویسنده حتی از نوع حاذق با یک نفر آشنا به seo در این جزئیات می باشد
    برای این حقوق باید در کمتر از 30 دقیقه همه موارد بالا که نه ، خیلی ببشترشو رعایت کرد . اگر چنین نویسنده ای بود بنده هم نیاز دارم
    البته با اجازه استارتر محترم
    ویرایش توسط rtwo : 2014-02-10 در ساعت 02:00

معظمی آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط rtwo نمایش پست ها
    همچین فرمودید من گفتم الان هزینه توپی هم پرداخت می شه

برای نوشتن - نه کپی کردن - 2 صفحه مطلب در زمینه یک محصول برای شما که خودتان هم کار رو بلدید چقدر زمان می بره ؟

با توجه به کالاهای جدید شما باید یک مطالعه و آشنائیت و یا ترجمه ای هم صورت بگیره با این حالت چقدر زمان می ذارید؟

یک نوشته ساده رو برای موتورها بهینه کنید چقدر زمان می بره ؟
    مثلا من از شما بخوام دوتا حالات بیان یک جمله که شما در زمینه عباراتش آنالیز ندارید یکی را انتخاب کنید چقدر زمان برای انتخابتون می ذارید؟
    مثال موردی :مثلا فکر کنید می تونید هر سه عبارت زیر رو در جمله بنویسید کدامیک رو انتخاب می کنید "سیم کارت همراه اول" و یا " سیم کارت های شرکت مخابرات" و یا "سیم کارت های دائمی"؟
    اگر قبلا آنالیز از این کلمات را نداشته بودید چقدر زمان برای تصمیم بالا در نظر می گیرید ؟

زیاد وارد جزئیات شدم . نه ؟

راستش فرق بین یک نویسنده حتی از نوع حاذق با یک نفر آشنا به seo در این جزئیات می باشد
    برای این حقوق باید در کمتر از 30 دقیقه همه موارد بالا که نه ، خیلی ببشترشو رعایت کرد . اگر چنین نویسنده ای بود بنده هم نیاز دارم
    البته با اجازه استارتر محترم
    سلام

نوشته شما طوری شروع شده که انگار بخش اولش نیست. کاملاً گنگه.

حقیقتاً من متوجه منظور شما از این ارسالتون نشدم. دقیقاً این ها سوالاتیه که من باید جواب بدم یا یک نوع اعتراض یا نوعی شبهه که براتون پیش اومده و باید رفع بشه؟ یعنی نمیدونم که باید چه جوابی بدم یا اصلاً باید جواب بدم یا نه؟

بهرحال پیشنهاد میکنم سوال هاتون رو در پیام خصوصی واضح تر مطرح کنید تا سر فرصت کامل توضیح بدم. تاپیک های بازارچه به نظرم جای خوبی برای اینجور بحث ها نیست. تاپیک از فرم تجاری خارج میشه.
    ---

توضیحات بیشتر:

آنالیز کلمات کلیدی پرجستجوی مرتبط، کار ساده ایه اگر فرد حداقل یک ساعت در تمام طول عمرش وقت گذاشته باشه و این کار رو بر حسب آموزش های توی نت یاد گرفته باشه (آموزش های پارسی بسیاره آموزش های انگلیسی فراوان!).

همچنین علاوه بر ابزارهای نسبتاً دقیقی که گوگل در اختیار ما قرار داده، تکنیک هایی هم وجود داره که به تجربه به دست میاد و من قصد هیچ گونه آموزشی در این زمینه ها در این تاپیک در بازارچه ندارم و انتظار دارم نویسنده ای که به عنوان همکار کارشو شروع میکنه به این موارد آشنایی داشته باشه.

ضمناً دوباره یادآوری میکنم که من متن رو در قالب یک فایل ورد از نویسنده میخوام. هیچ کار مرتبطی با سایت وجود نداره که بر عهده نویسنده باشه.

و باز هم یادآوری میکنم همکار نویسده برای من کار نخواهد کرد. من صرفاً برای مدتی که نحوه انجام دادن کار براش جا بیفته بهش کمک میکنم و بعد از اون باید با صاحب اصلی فروشگاه در ارتباط باشه و این کار رو روتین انجام بده.

دوستان عزیزی پیام دادن که محصول تست براشون ارسال شده و منتظر پاسخشون هستم. اگر کسی حداقل 80% اون چیزی رو بنویسه که میخوام، کمکش میکنم تا خودش رو به 100 نزدیک کنه.

27 بار تشکر شده در 22 پست
    پ خ شد
    یک محصول بگین تا بنویسم