صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: اسکریپت خبر خوان پیشرفته - بروزترین وبسایت در ایران باشید - بصورت خودکار

DevStore آواتار ها
    34 بار تشکر شده در 22 پست

اسکریپت خبر خوان پیشرفته - بروزترین وبسایت در ایران باشید - بصورت خودکار

سلام,

بعد از اتمام کار پروژه [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] و استقبال شما دوستان عزیز, اینبار تصمیم به انتشار سیستم جدیدی گرفتیم!

سیستم جدید یک سیستم خبرخوان همانند شهر خبر, خبر خوان و ... هست که میتونید باهاش بروزترین مطالب رو از سایت های مد نظرتون روی وب سایت قرار بدید! فرایند بروزرسانی مطالب از منابعی که شما مشخص میکنید انجام میشه و بصورت خودکار هست!

بطور مثال اگه 5 منبع مثل ایرنا, ایستا, مهر و ... رو معرفی کنید در هر 1 ساعت بیش از 50 الی 200 خبر بصورت لحظه ای و کاملاً بروز در سایت شما منتشر خواهد شد.

سیستم طوری طراحی شده که نیازی به ایجاد SiteMap توسط شما نداره!

نحوه عمل کرد سایت مپ : سر خلاف دیگر سیستم ها سایت SiteMap این سیستم بصورت مستقیم با دیتابیس Direct شده و این به معنی هست که هر بار گوگل سایت مپ شما رو برسی میکنه کل مطالب از دیتابیس توسط فایل سایت مپ به گوگل معرفی میشه! با این روش حتی آخرین مطب شما هم در هر بار برسی گوگل ایندکس خواهد شد و نیازی نیست منتظر فعال شدن سیستم سایت مپ باشید!
    سیستم به 2 روش عمل میکنه :

1 - مطالب رو از سایت های دیگه توی خودش کپی میکنه و به کاربر نشون میده
    2 - عنوان مطالب رو در سایت شما درج میکنه و برای مطالعه صفحه مورد نظر در سایت مقصد رو بصورت آیفریم باز میکنه
    سیستم مطالب تکراری رو قرار نمیده : سیستم به گونه ای طراحی شده که مطالب تکراری رو تشخیص میده و اون ها رو فقط 1 بار منتشر میکنه! سیستم برسی تکراری بودن بصورت PHP Cache هست و به هاست فشاری نمیاره
    و امکانات فراوان دیگه که میتونید خودتون ببینید

نمونه اول : [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    در نمونه اول مطالب نیز در سایت منتشر میشه

نمونه دوم : [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    در نمونه دوم کاربر بطور مستقیم سایت مقصد هدایت میشه

تصاویر کنترل پنل مدیریت :

هزینه این سیستم با لایسنس 1 ساله همراه با 1 سال آپدیت و بروز رسانی 50.000 تومان میباشد
    تماس با بنده :

یاهو : info.devstore
    اسکایپ : info.devstore
    اطلاعات تکمیلی بزودی ...

682 بار تشکر شده در 412 پست
    سلام.
    ظاهرا شما هرچند وقت یه بار یه سیستم به سایتتون اضافه میکنید و تو فروم یه توضیح جامع دربارش میذارید.ولی من توسایتتون یه فهرست از این امکانات و توضیحات پیدا نمیکنم.شما نمیذارید یا من پیدا نکردم؟

DevStore آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط fmmajd نمایش پست ها
    سلام.
    ظاهرا شما هرچند وقت یه بار یه سیستم به سایتتون اضافه میکنید و تو فروم یه توضیح جامع دربارش میذارید.ولی من توسایتتون یه فهرست از این امکانات و توضیحات پیدا نمیکنم.شما نمیذارید یا من پیدا نکردم؟
    سلام
    قالب جدید سایت در حال طراحی هست و تا 3 یا 4 روز آینده آماده میشه, واسه همین محصولات جدید رو همراه با قالب جدید در سایت قرار خواهیم داد

AraX آواتار ها
    2 بار تشکر شده در یک پست
    اسکریپت خوبیه / اگه عکسی از مطلب هم تو صفحه اصلی بود زیباتر و بهتر بود ک ممکنه این مربوط به قالب باشه / میشه قالب اختصاصی واسش سفارش بدیم ؟

DevStore آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط AraX نمایش پست ها
    اسکریپت خوبیه / اگه عکسی از مطلب هم تو صفحه اصلی بود زیباتر و بهتر بود ک ممکنه این مربوط به قالب باشه / میشه قالب اختصاصی واسش سفارش بدیم ؟
    تشکر,
    بله مربوط به قالب هست, بله میتونید قالب رو سفارشی سازی کنید یا قالب اختصاصی بنویسید

AdsGroup.iR آواتار ها
    791 بار تشکر شده در 493 پست
    سلام من خریدارم فقط یک سوال دارم من میخام که سایت مپ من رو بخونه میتونید تنظیمش کنید ؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

یه سوال یعنی بعد یک سال باید مجددا 50 هزار دیگه بدیم؟؟ این دیگه چجور وضعیتی هست...؟
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] - [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    سفارش هر گونه پایان نامه اختصاصی پذیرفته می شود

DevStore آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط AdsGroup.iR نمایش پست ها
    سلام من خریدارم فقط یک سوال دارم من میخام که سایت مپ من رو بخونه میتونید تنظیمش کنید ؟

یه سوال یعنی بعد یک سال باید مجددا 50 هزار دیگه بدیم؟؟ این دیگه چجور وضعیتی هست...؟
    سلام

تست شد, بدون مشکل فراخوانی شد

نمونه : [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] باکس تست کاربر شاپ کیپر رو ببینید

دیدید اعلام کنید تا ایندکس نشده حذف کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط AdsGroup.iR نمایش پست ها

هزینه بابت آپدیت و پشتیبانی هست

اسکریپت بصورت تجاری منتشر شده و این شرایط عادی هست

هزینه تمدید برای 1 سال در دوره های بعد 25.000 تومان میباشد

Ostova آواتار ها
    1,405 بار تشکر شده در 654 پست
    سلام

اسکریپت اپن سورس هست؟
    +++

46 بار تشکر شده در 32 پست
    سلام
    من حدود یک سال پیش اسکریپتی خریدم از فردی تو سایت پونیشا ، که همین خبرخوان بود و سایتم رو بالا آورد.
    جدا از اینکه خیلی مشکلات داشت، مدام از طرف شرکتی که هاستم رو تامین می کرد، متهم میشدم به اینکه دارم ایمیل های اسپم در حجم بالا ارسال میکنم و دلیلش رو خبرخوانم اعلام کردن!
    میخواستم بدونم اگه بخواهیم از شما خرید کنیم مشکلات جانبی همچون مورد اشاره شده که نخواهیم داشت؟
    و دیگر اینکه شما کدوم مورد رو به ما پیشنهاد میدین: اینکه خبر مستقیم تو سایت منتشر بشه و یا اینکه به سایت خبری ارجاع داده بشه؟
    ارادت
    زندگی یک بازیست

DevStore آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ostova نمایش پست ها
    سلام

اسکریپت اپن سورس هست؟
    سلام
    خیر
    کد شده

هزینه نسخه متن باز 250.000 تومان هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzadp89 نمایش پست ها
    سلام
    من حدود یک سال پیش اسکریپتی خریدم از فردی تو سایت پونیشا ، که همین خبرخوان بود و سایتم رو بالا آورد.
    جدا از اینکه خیلی مشکلات داشت، مدام از طرف شرکتی که هاستم رو تامین می کرد، متهم میشدم به اینکه دارم ایمیل های اسپم در حجم بالا ارسال میکنم و دلیلش رو خبرخوانم اعلام کردن!
    میخواستم بدونم اگه بخواهیم از شما خرید کنیم مشکلات جانبی همچون مورد اشاره شده که نخواهیم داشت؟
    و دیگر اینکه شما کدوم مورد رو به ما پیشنهاد میدین: اینکه خبر مستقیم تو سایت منتشر بشه و یا اینکه به سایت خبری ارجاع داده بشه؟
    ارادت
    سلام

خیر, اسکریپت بهینه سازی شده و در صورت بروز هرگونه مشکل سریعاً پچ آپدیت و رفع مشکل ارائه میشه
    من حالت لینک مستقیم رو پیشنهاد میدم

دلیلش اینه که فشار کمتری روی سرور خواهد بود و کاربر رو به اشتباه نمیندازه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین