صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31

موضوع: انجام سئوی سایت با قیمتی مناسب و شرایطی فوق العاده

39 بار تشکر شده در 29 پست

انجام سئوی سایت با قیمتی مناسب و شرایطی فوق العاده

با سلام سئوی سایت های شما رو با قیمتی بسیار منصفانه انجام میدم .

سیستم های زیر قابل پشتیبانی برای سئو شدن توسط بنده هستند :

جوملا | وردپرس | phpBB | دیتالایف | MT | نیوک

قیمت سئو که من می گرفتم 150 هزار تومن بود ولی الان 50 الی 60 هزار تومن تخفیف ویژه میدم اون 90 الی 100 هزار تومن باقی مونده هم اقساط 2 ماهه می بندم.

دوستان برای سفارش با ایمیل زیر تماس بگیرند : [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

رزومه کاری در تیم میهن سئو هم دارم . یکیشون رو میگم سایت فروشگاهی وطن استور به آدرس : vatanstore.net

نمونه کارهای شخصی :
    hameonline.com
    rahatdownload.com

و آخریش که دیروز سئو کردم سایت شیرازی ها به آدرس shirazihaa.com

آی دی یاهو مسنجر : infoharchi

چون خیلی پول لازم هستم به مدت 2 روز ( پنجشنبه و جمعه ) بیشترین تخفیف رو میدم و حتی قسط بندی هم میکنم هزینه ها رو

موفق باشید یا علی

mihankid آواتار ها
    122 بار تشکر شده در 90 پست
    shirazihaa.­com
    بالا نمیاد
    ببخشید جسارت نباشه ولی چطوری میشه صحت حرف هایی که شما گفتید را تحقیق کرد
    مثلا کسی از میهن سئو میتونه شما را در همین تاپیک تایید کنه که سابقه همکاری داشتید؟

mihangraph آواتار ها
    279 بار تشکر شده در 119 پست
    وااااای خدای من!! دوباره داره اون تایپیک قدیمی تکرار میشه
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

moj1rayaname آواتار ها
    3,262 بار تشکر شده در 1,351 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط computer2011 نمایش پست ها
    با سلام سئوی سایت های شما رو با قیمتی بسیار منصفانه انجام میدم .

سیستم های زیر قابل پشتیبانی برای سئو شدن توسط بنده هستند :

جوملا | وردپرس | phpBB | دیتالایف | MT | نیوک

قیمت سئو که من می گرفتم 150 هزار تومن بود ولی الان 50 الی 60 هزار تومن تخفیف ویژه میدم اون 90 الی 100 هزار تومن باقی مونده هم اقساط 2 ماهه می بندم.

دوستان برای سفارش با ایمیل زیر تماس بگیرند : [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

رزومه کاری در تیم میهن سئو هم دارم . یکیشون رو میگم سایت فروشگاهی وطن استور به آدرس : vatanstore.net

نمونه کارهای شخصی :
    hameonline.com
    rahatdownload.com

و آخریش که دیروز سئو کردم سایت شیرازی ها به آدرس shirazihaa.com

آی دی یاهو مسنجر : infoharchi

چون خیلی پول لازم هستم به مدت 2 روز ( پنجشنبه و جمعه ) بیشترین تخفیف رو میدم و حتی قسط بندی هم میکنم هزینه ها رو

موفق باشید یا علی
    سایت من رو میتونید سئو کنید ؟ [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

همه شرایط فراهم هست و فقط من نمیتونم بیشتر از چند هزاری که فرمودید بدم ... !
    >> 1 >> ( ن[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] ) + [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]>> 2 >> [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

نقل قول نوشته اصلی توسط moj1rayaname نمایش پست ها
    سایت من رو میتونید سئو کنید ؟ [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

همه شرایط فراهم هست و فقط من نمیتونم بیشتر از چند هزاری که فرمودید بدم ... !
    سلام مسئله ای نداره فقط خواهشاً زودتر خبرم کنید
    چون واقعاً به پول نیاز دارم تا آخر امشب فردا صبح باید با پول برم جایی

فقط یه نکته : سایتتون فکر کنم Encode شده باشه سورس php اش !!!! چون یکبار به همین مسئله ای من خوردم . اگه فایل های php شما encode شده باشن من نمی تونم کاری انجام بدم
    ممنون و موفق باشید
    ویرایش توسط computer2011 : 2011-06-24 در ساعت 13:03

نقل قول نوشته اصلی توسط mihankid نمایش پست ها
    shirazihaa.­com
    بالا نمیاد
    ببخشید جسارت نباشه ولی چطوری میشه صحت حرف هایی که شما گفتید را تحقیق کرد
    مثلا کسی از میهن سئو میتونه شما را در همین تاپیک تایید کنه که سابقه همکاری داشتید؟
    شیرازی ها شما میتونید آی دی مدیر شیرازی ها رو میدم بپرسید ازش چرا سایتشون بالا نمیاد من سئوش کردم فکر کنم هاستش مال پشتیبان بود
    در مورد بودن در میهن سئو هم دوستانی که منو میشناسن میتونن بیان و بگن مثل mdark (میثم عزیز) + homashop (ادمین وطن استور) + مهدی (ادمین ست کالا) + آقای قربانی (mihanseo) و ......
    موفق باشید

283 بار تشکر شده در 211 پست
    خوب دوست عزیز شما دقیقا هر دو هفته پیدات میشه انجمن بهم میریزی باز میری به نظر من کسی که کیخواد 100 تومان بده بره بده جهان سئو خیلی خیلی بهتره چون نمونه کارهای موفق زیادی دارن

در هر صورت موفق باشی دوست عزیز.
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط shop-24 نمایش پست ها
    خوب دوست عزیز شما دقیقا هر دو هفته پیدات میشه انجمن بهم میریزی باز میری به نظر من کسی که کیخواد 100 تومان بده بره بده جهان سئو خیلی خیلی بهتره چون نمونه کارهای موفق زیادی دارن

در هر صورت موفق باشی دوست عزیز.
    من کاری به کار شما دارم ؟
    در ضمن من 100 تومن میگیرم منتهی 50 تومن الان و 50 تومن دیگه 1 ماه دیگه !
    در مورد جهان سئو هم نظری نمیدم فقط همین الان میگم ادمین های راحت دانلود و همه آنلاین از کارش راضی نبودن هیچ شاکی هم بودن تازه چند روز پیش سایت reledownload هم پی ام داده بود ناراضی بود از سئوی سایتش

موفق باشید
    ویرایش توسط computer2011 : 2011-06-24 در ساعت 13:52

283 بار تشکر شده در 211 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط computer2011 نمایش پست ها
    من کاری به کار شما دارم ؟
    در ضمن من 100 تومن میگیرم منتهی 50 تومن الان و 50 تومن دیگه 1 ماه دیگه !
    در مورد جهان سئو هم نظری نمیدم فقط همین الان میگم ادمین های راحت دانلود و همه آنلاین از کارش راضی نبودن هیچ شاکی هم بودن تازه چند روز پیش سایت reledownload هم پی ام داده بود ناراضی بود از سئوی سایتش

موفق باشید
    خیلی عادت بدی داری دوست داری همه رو خراب کنی اون دفعه که تو یاهو چت میهن سئو رو خراب کردی الان هم جهان سئو

کسی که اینجوری بی دلیل همه رو ببره زیر سوال به جایی نمیرسه

RahatDownload آواتار ها
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    سلام خدمت کاربران عزیز
    بنده هم سئوی اقا حمید (computer2011 )رو خیلی قبول دارم...
    دلایلم برای این مقبولیت اینه که بنده قبلا سایتم رو دو بار توسط سئو کاران حرفه ای اینترنت که فقط شعار بود از جمله جهان سئو . سئو کرده بودم ولی سایتم اصلا پیشرفتی نداشته
    حتی پس از سئوی جهان سئو افت داشت
    اما در اواسط خرداد سئوی سایتم رو به اقا حمید عزیز سپردم که در طول 7 روز سایتم رو جوری سئو کردند که ورودی گوگل از 200 به 1000 ورودی در روز رسید و امار روزرانه هم پیشرفت خوبی داشت
    در ضمن فقط الان 10 روز از سئو گدشته هم چنان سایت در حال پیشرفت هستش ....

در ضمن بنده مدیر وبسایت راحت دانلود هستم ....
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    ویرایش توسط RahatDownload : 2011-06-24 در ساعت 14:11

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین