صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: پشتیبانی ضعیف پرستا توسط ipresta

2 بار تشکر شده در یک پست

پشتیبانی ضعیف پرستا توسط ipresta

سلام
    من قبل از خرید این فروشگاه ساز به شماره هایی که در سایتشون بود زنگ زدم و خیلی خوب راهنمایی گرفتم
    بعد از پرداخت و خرید و نصب درست موقع راه اندای و استفاده که نیاز به پشتیبانی داشتم
    زنگ زدم به شماره ها اما جوابی ندادند گفتم خوب منطقی هست باید تیکت بزنم
    تیکیت زدم و بعد از دو روز جواب اومد که مشکلتون رو در انجمن حل کنید یا برای محاسبه هزینه حل توسط ما تیکت بزنید
    اول تعجب کردم و بعد تیکت مجدد و مجدد و حالا باید یگم حدودا چند تیکت دارم با همین روال که برید در فروم و حل کنید و حل نمیشه
    و بعد اجبارا محاسبه هزینه و .......
    به نظرم باید قدری بیشتر در موقع انتخاب تحقیق میکردم

2. کاربران زیر به خاطر این پست از مسعود 65 تشکر کرده اند :

64 بار تشکر شده در 31 پست
    سلام
    با شما موافقم. چون منم دقیقا همین مشکل دارم.
    مشکل اینجاست که یک مقدار تعداد کسانیکه پرستا کار می کنند کم هست اما قطعا و یقینا میشه با کمی تحقیق یه نفر برای پشتیبانی پیدا کرد.
    اگر شما یا دوستان کسی می شناخت یا پیدا کرد که آدم متعهد و منظمی باشه به منم معرفی کنه.
    متاسفانه مشکل این حوزه اینه که سرشون شلوغه و وقت نمیزارن برای کارت.

4. کاربر زیر به خاطر این پست از sepidehy تشکر کرده است :

ramtin2025 آواتار ها
    1,261 بار تشکر شده در 527 پست
    سلام
    دوست عزیز اولا مگه ما شماره های مشتریان رو ذخیره میکنیم که دفعه اول جواب بدیم و بعدش دیگه جواب ندیم ؟ لطفا بدون فکر و اطلاع تهمت نزنید. تعداد مشتریان ما خیلی زیاد هستند و اگه بخوایم به تلفن همه جواب بدیم باید کل روز رو مشغول صحبت کردن با تلفن باشیم و همه کارهامون رو تعطیل کنیم. تلفن برای پشتیبانی نیست و ما هم تنها در اوقات استراحت یا زمانیکه کار خاصی که نیاز به تمرکز داشته باشه، در حال انجام نداریم به تلفن جواب میدیم.
    مورد دوم : پشتیبانی
    انجمن پشتیبانی برای پاسخ به سوالات و رفع مشکلات عمومی و راهنمایی کاربران، آماده و فعال شده است. پس اگه سوالی دارید ، نیاز به راهنمایی دارید ، مشکلی براتون پیش اومده یا قصد نظرسنجی دارید باید به سراغ انجمن برید. جستجو کنید و اگه جواب سوال رو نگرفتید در انجمن تاپیک جدید ایجاد کنید و سوالتون رو بپرسید.
    مورد سوم : تیکت
    بخش تیکت برای پشتیبانی اختصاصی محصولات تجاری راه اندازی شده است. یعنی مثلا شما قالب خریدی و مشکل داره ، یا ماژول خریدی و نصب نمیشه یا کار نمیکنه .تیکت میزنید تا ما براتون بررسی و اصلاح کنیم. پس تیکت محل پشتیبانی عمومی نیست و مشخصه که وقتی در تیکت سوالی بپرسید که مربوط به محصولات بازارچه ما نیستند به انجمن ارجاع داده خواهید شد. سوالات عمومی رو باید در انجمن مطرح کنید یا اینکه یه هزینه ای به نسبت مشکلتون پرداخت میکنید تا توسط همکاران ما بررسی و رفع اشکال بشه. مطمئنا ما بیکار نیستیم و وقت اضافی نداریم که بصورت رایگان بریم و مشکلات همه رو بررسی و رفع کنیم. قبلا هم گفتم که حجم کار ما به قدری زیاده که گاهی پیش میاد من دو سه روز پسرم رو بیدار نمیبینم و صبح وقتی خوابه میام دفتر و شب وقتی خوابه میرسم خونه. پس لطفا کسی در این زمینه هم توقع بی مورد نداشته باشه.
    برخی موارد هم هستند که مشکلات یا درخواست هایی دارند که تیکت میزنند و ما براورد قیمت میکنیم که یا انجام میشه و یا کنسل میشه.

فکر نمیکنم ابهامی در روش کار ما وجود داشته باشه. شما هم اگر از این موارد اطلاع نداشتید قطعا باید تحقیق بیشتری میکردید.

موفق باشید
    پول، کثیف تر از اونه که هدف یک انسان واقعی باشه
    >> انسان باشیم <<

6. کاربران زیر به خاطر این پست از ramtin2025 تشکر کرده اند :

hosien آواتار ها
    594 بار تشکر شده در 314 پست
    کاملا حرف آقا رامتین تایید می شود

من خودم قالب از بازارچه خرید و بیشتر وقتها تیکت زدم نمی گم ظرف چند دقیقه جواب دادند ولی در طول یک روز یا فردای آن روز جواب دادند و تا الان مشکلی هم نداشتم (این رو بابت تجربه از پشتیبانی سایت پرستا گفتم)

خود من حتی در مورد سوالاتی که نسبت به قالب بوده اول تو انجمن جستجو کردم وگاهی هم به جواب رسیدم و نیاز نبوده تیکت بزنم ولی اگر تیکتی زده شده حتما جواب دادند

بهر حال اگر جواب تیکت دیر یا زود می شود نباید گله داشت چون نمی شود همزمان به 100 تا تیکت یکباره جواب داد باید کمی درکمان را در این موارد بالا ببریم

آرزوی موفقیت برای همه
    ویرایش توسط hosien : 2015-11-10 در ساعت 14:52 دلیل: اصلاح یک کلمه
    (همیشه توکل به خدا داشته باش تا هیچوقت تنها نباشی)
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

8. کاربران زیر به خاطر این پست از hosien تشکر کرده اند :

amirjani آواتار ها
    77 بار تشکر شده در 40 پست
    منم الان حدود 6-7 ماهه با پرستا دارم کار میکنم و خوشبختانه مشکل خاصی نداشتم مخصوصا تو پشتیبانی از محصولاتی که از بازارچه خریداری کردم
    حتی یکبار که سایتم به مشکل خورد و اتفاقا مشکل از پرستا نبود و درواقع هاستم مشکل داشت دوستان پرستا لطف کردن و راهنماییهای لازم رو بهم دادن
    درسته که پاسخگوییها زمان میبره اما سوالی که جایی براش جواب نداره رو جواب میدن اما یه مشکل خیلی از ما (منظورم استارتر عزیز نیست) اینه که تو تالار گفتگو دنبال سوالات مشابه نمیگردیم تا مشکلمون رو خودمون حل کنیم و حالا فکر کنید چند نفر تو یه مجموعه با سیل عظیمی از مشتریان برای سوالات تکراری درگیر میشن

حالا از تمام اینها گذشته تو این مدت تا حدودی با پرستا آشنا شدم؛ اگه مشکل خاص و پیچیده ای نباشه همینجا پیام خصوصی بدید شاید کمکی از دست من بر بیاد
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

10. کاربران زیر به خاطر این پست از amirjani تشکر کرده اند :

2 بار تشکر شده در یک پست
    دوست عزیر من نه فکر میکنم که شما وقت اضافه دارید و نه خودم وقت اضافی دارم ، اما یک بار به یک جوان توی اصفهان اعتماد کردم و یه فروشگاه ساز ازش خریدم 2500000 تومن و به خاطر پشتیبانی بسیار بدش انداختمش کنار .
    حالا چشمم ترسیده ، اما :

***** لطفا بدون فکر و اطلاع تهمت نزنید*****
    ******فکر نمیکنم ابهامی در روش کار ما وجود داشته باشه. شما هم اگر از این موارد اطلاع نداشتید قطعا باید تحقیق بیشتری میکردید*****
    *****حجم کار ما به قدری زیاده که گاهی پیش میاد من دو سه روز پسرم رو بیدار نمیبینم و صبح وقتی خوابه میام دفتر و شب وقتی خوابه میرسم خونه. پس لطفا کسی در این زمینه هم توقع بی مورد نداشته باشه****

نه تنها جواب نظر و مشکل من نیست بلکه خیلی هم جواب های عجیبیه . من یه خانم خونه دار نیستم که با کسب و کار آشنایی زیادی نداشته باشم ( هرچند این روزا خانم های خونه دار هم میدونن که کسب و کار و فروش و پشتیبانی و سرویس خوب یعنی زیاد شدن مشتری ) که ظاهرا خدارو شکر شما بهش نیاز ندارید و سرتون شلوغه .

اما واقعا الان حدود یک ماه شده که همه کارای نصب پرستا تمام شده و خانمی که من پیاده سازی این کار رو بهش سپردم گیر حامل ها و وصل ماژول به پرداخته ملت به سایته ماست ، به گفته خودش تمام سوال های مشابه رو ده بار خونده و همه چیز رو تنظیم کرده اما باز حامل ها نشون داده نمیشه موقع خرید و باز حامل هاش مشکل داره و نمیتونه حلش کنه .
    لطفا یک راه بگذارید که وقتی کسی کمک اضطراری و کوچیکی لازم داره تو لیست مشتری های زیاد شما متوقف نشه و بتونه زودتر کارش راه بیفته ، اگرم برای این کار هزنیه ای لازم هست پرداخت کنه ( البته این یه پیشنهاده )
    من یک مشتری هستم و اگر مشکلم درست حل میشد هرگز وقت برای پیدا کردن جایی که مشکلم رو بگم ، نمیگذاشتم .
    ممنون

ramtin2025 آواتار ها
    سلام
    ممنون از شما دوستان
    انجمن در واقع یک جور تعاون هست ، یعنی من از راهنمایی سایرین استفاده میکنم و بعد از اینکه تسلط نسبی پیدا کردم خودم هم بقیه رو راهنمایی میکنم. انجمن پرستاشاپ بیش از سه سال هست که فعالیت میکنه و به جرات میتونم بگم پاسخ 99درصد مشکلات کاربران ، اگر جستجو کنند داخل انجمن پیدا خواهد شد.
    این نکته رو هم بگم که در بخش تیکت ، ما راهنمایی های خارج از حیطه تیکت هم زیاد میکنیم ولی وقتی سوالی عمومی هست و ممکنه در آینده سوال خیلی از کاربران باشه ، حتی اگه وقت برای پاسخ دادن هم داشته باشیم، اون رو به انجمن ارجاع میدیم تا یک بار جواب داده بشه و کمکی به حل مشکل بقیه اعضا بشه. اگه غیر از این باشه که باید انجمن رو ببندیم و همه تیکت بزنند.

موفق باشید

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود 65 نمایش پست ها
    دوست عزیر من نه فکر میکنم که شما وقت اضافه دارید و نه خودم وقت اضافی دارم ، اما یک بار به یک جوان توی اصفهان اعتماد کردم و یه فروشگاه ساز ازش خریدم 2500000 تومن و به خاطر پشتیبانی بسیار بدش انداختمش کنار .
    حالا چشمم ترسیده ، اما :

***** لطفا بدون فکر و اطلاع تهمت نزنید*****
    ******فکر نمیکنم ابهامی در روش کار ما وجود داشته باشه. شما هم اگر از این موارد اطلاع نداشتید قطعا باید تحقیق بیشتری میکردید*****
    *****حجم کار ما به قدری زیاده که گاهی پیش میاد من دو سه روز پسرم رو بیدار نمیبینم و صبح وقتی خوابه میام دفتر و شب وقتی خوابه میرسم خونه. پس لطفا کسی در این زمینه هم توقع بی مورد نداشته باشه****

نه تنها جواب نظر و مشکل من نیست بلکه خیلی هم جواب های عجیبیه . من یه خانم خونه دار نیستم که با کسب و کار آشنایی زیادی نداشته باشم ( هرچند این روزا خانم های خونه دار هم میدونن که کسب و کار و فروش و پشتیبانی و سرویس خوب یعنی زیاد شدن مشتری ) که ظاهرا خدارو شکر شما بهش نیاز ندارید و سرتون شلوغه .

اما واقعا الان حدود یک ماه شده که همه کارای نصب پرستا تمام شده و خانمی که من پیاده سازی این کار رو بهش سپردم گیر حامل ها و وصل ماژول به پرداخته ملت به سایته ماست ، به گفته خودش تمام سوال های مشابه رو ده بار خونده و همه چیز رو تنظیم کرده اما باز حامل ها نشون داده نمیشه موقع خرید و باز حامل هاش مشکل داره و نمیتونه حلش کنه .
    لطفا یک راه بگذارید که وقتی کسی کمک اضطراری و کوچیکی لازم داره تو لیست مشتری های زیاد شما متوقف نشه و بتونه زودتر کارش راه بیفته ، اگرم برای این کار هزنیه ای لازم هست پرداخت کنه ( البته این یه پیشنهاده )
    من یک مشتری هستم و اگر مشکلم درست حل میشد هرگز وقت برای پیدا کردن جایی که مشکلم رو بگم ، نمیگذاشتم .
    ممنون
    دوست عزیز راه که گذاشتیم. اگه دقت میکردید عرض کردم که " سوالات عمومی رو باید در انجمن مطرح کنید یا اینکه یه هزینه ای به نسبت مشکلتون پرداخت میکنید تا توسط همکاران ما بررسی و رفع اشکال بشه. ". یعنی اگه کسی عجله داره یا به هر دلیلی نمیتونه کارهای عمومی مثل همین تنظیم حامل رو انجام بده ، میتونه درخوایت بده تا براورد هزینه بشه و همکارانم براش انجام بدن. از این موارد در طوی روز زیاد پیش میاد و به این روش مشکلشون حل میشه. حتی نصب پرستاشاپ که کار ساده ای هست . هر کس برای نصب تماس بگیره ، من بهش میگم که کار خیلی ساده ای هست و آموزشش هم در انجمن موجوده ولی باز هم عده ای به هر دلیلی این کار رو به ما محول میکنند و هزینه این کار رو پرداخت میکنند.

13. کاربران زیر به خاطر این پست از ramtin2025 تشکر کرده اند :

2 بار تشکر شده در یک پست
    من هم نصب رو به شما سپردم و هزینش رو هم پرداخت کردم ( شما نصب رو خیلی سریع . عالی انجام داید ) و من کلی خوشحال شدم از سرعت فوق العاده شما
    اما دو تا مشکل کوچیک کار مار و قفل کرده و واقعا گیر افتادیم
    حامل و وصل درگاه پرداخت

ramtin2025 آواتار ها
    سلام مجدد
    مشکلی نیست و این موارد هم انجام میشوند. در بخش تیکت بصورت کامل مواردی که لازم دارید رو مطرح کنید تا براورد شده و سپس در نوبت قرار گرفته و انجام شود.

موفق باشید

16. کاربران زیر به خاطر این پست از ramtin2025 تشکر کرده اند :

64 بار تشکر شده در 31 پست
    مشکل منم حل شد بالاخره. خدا رو شکر
    منم والا مشکل دارم اول کل انجمن زیر و رو می کنم که بیخودی وقت دوستان نگیرم. منم میدونم جواب صدباره دادن به بعضی سوالات خسته کننده است. پس تلاشم می کنم اول خودم بفهمم مشکل کجاست اما خوب دیگه وقتی گیر میفتم چاره ای نیست.
    منم الان مشکل درگاه دارم. فعلا دارم تا جایی که ممکنه خودم زیر و رو می کنم مشکل حل شه. حاملم دارم سعی می کنم دقیق برم جلو به مشکل برنخوره اما خوب به هرحال من دفعه اولمه با دوستان فرق داره که صدها بار این کار انجام دادن.
    بازم ممنون

18. کاربر زیر به خاطر این پست از sepidehy تشکر کرده است :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین