نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: درخواست نرم افزار جمع آوری شماره موبایل و ایمیل

sheshe آواتار ها
    94 بار تشکر شده در 42 پست

Arrow درخواست نرم افزار جمع آوری شماره موبایل و ایمیل

با احترام به دو نرم افزار جمع آوری شماره موبایل و جمع آوری ایمیل از سایت ها نیاز داریم . لطفا در صورت موجود بودن قیمت و اطلاعات را ارسال نمایید .اگر گروه و شرکتی را می شناسید که اینجور نرم افزارها را تولید می کند ممنون می شوم در اختیار بنده قرار دهید.باسپاس
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] - [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

areff آواتار ها
    225 بار تشکر شده در 152 پست
    باسلام، نرم افزار جمع آوری شماره شیپور و دیوار رایگان در انجمن گذاشتم اما اگر سایت های دیگه ی مد نظر شما هست اطلاعات تماس بفرستید بنده انجام میدهم.
    Assembly/C/C++/C#/PHP/Java Family
    This is a tricky situation I've only got myself to blame It's just a simple fact of life

43 بار تشکر شده در 27 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط areff نمایش پست ها
    باسلام، نرم افزار جمع آوری شماره شیپور و دیوار رایگان در انجمن گذاشتم اما اگر سایت های دیگه ی مد نظر شما هست اطلاعات تماس بفرستید بنده انجام میدهم.
    سلام خسته نباشید
    ببخشید الان نرم افزاری برای جمع آوری ایمیل ازسایت هاس بزرگ رو دارید من خیلی به این نرم افزار ها نیاز دارم خواهش می کنم در اولین فرصت من رو راهنمایی بفرمایید
    منتظر پاسخ شما هستم
    الان به شدت به دنبال بانک ایمیل معتبری هستم که از طریق روش اصولی جمع آوری شده باشد
    ایمیل بنده
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    نامه امام علی (ع)به مالک اشتر: اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد وتو ندانی.

ltiny آواتار ها
    320 بار تشکر شده در 179 پست
    سلام

خدمت شما : [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

Contact Me >> Mobile : 09304443004 | Office phone : 071-58014185 | Telegram ID : [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] | Email : [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

areff آواتار ها
    225 بار تشکر شده در 152 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط givemoney نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    ببخشید الان نرم افزاری برای جمع آوری ایمیل ازسایت هاس بزرگ رو دارید من خیلی به این نرم افزار ها نیاز دارم خواهش می کنم در اولین فرصت من رو راهنمایی بفرمایید
    منتظر پاسخ شما هستم
    الان به شدت به دنبال بانک ایمیل معتبری هستم که از طریق روش اصولی جمع آوری شده باشد
    ایمیل بنده
    باسلام، برای ایمیل نرم افزاری ندارم اما شما یک لیست برای من بفرستید که نرم افزار ایمیل های این سایت ها را جمع آوری کند بنده انجام میدهم مثلا همین شیپور ایمیل هم دارد روزانه چندین هزار ایمیل میشود استخراج کرد ازش، اگر مایل بودید شماره تماس بفرستید.

sheshe آواتار ها
    94 بار تشکر شده در 42 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط areff نمایش پست ها
    با سلام
    والا قیدش رو زدم ، هم از طریق پیام خصوصی هم از طریق ایمیلی که درج شده بود برای لایسنس اقدام کردم ولی پاسخی از سمت شما ارسال نشد .

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط ltiny نمایش پست ها
    سلام

خدمت شما : [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    با احترام
    دست گلت درد نکنه ، همون چیزی بود که میخواستم

سربلند باشید