نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: درخواست سایت یا فروشگاه اینترنتی برای خرید قسطی لپ تاپ و موبایل

حمید. آواتار ها
    486 بار تشکر شده در 269 پست

درخواست سایت یا فروشگاه اینترنتی برای خرید قسطی لپ تاپ و موبایل

سلام دوستان روز بخیر
    میخواستم سایت یا فروشگاهی برای خرید قسطی اینترنتی لپ تاپ و گوشی موبایل معرفی کنید البته طوری باشه که مشتریان غیر تهرانی هم بتونن بخرند چون ممکنه پیدا بشه منتهی محدودیت دارند و فقط برای مشتریان ساکن در تهران این امکان رو گذاشتن.
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

roozbeh72 آواتار ها
    856 بار تشکر شده در 481 پست
    سلام

سایت [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] رو بررسی کردید؟

djsiamak آواتار ها
    894 بار تشکر شده در 554 پست
    سلام

تبلیغات سایت ([برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]) رو امروز تو ورزش3 دیدم
    چک کنید
    Full Stack Web Developer | HTML CSS Bootstrap JQuery | Php MySql Codeigniter

mediumah آواتار ها
    272 بار تشکر شده در 180 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط djsiamak نمایش پست ها
    سلام

تبلیغات سایت ([برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]) رو امروز تو ورزش3 دیدم
    چک کنید
    سلام / این فقط تو استان تهران فعالیت می کند
    فروش بسته اینترنت همراه اول و ایرانسل قیمت همکار

تلگرام :
    @MediuShopBot

0 بار تشکر شده در 0 پست
    سلام من به تازگی [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] گرفتم خیلی راضیم چون واقعا احتیاج داشتم و به چندتا بانک هم مراجعه کردم سودشون خیلی زیاد بود. [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] این سایت هست تبلیغشونو رو تو دیجی کالا دیدم.

راهبر انجمن شاپ کیپر
    1,790 بار تشکر شده در 930 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatemekarimi نمایش پست ها
    سلام من به تازگی [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] گرفتم خیلی راضیم چون واقعا احتیاج داشتم و به چندتا بانک هم مراجعه کردم سودشون خیلی زیاد بود. [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] این سایت هست تبلیغشونو رو تو دیجی کالا دیدم.
    قسمت درخواست اعتبار بدرد نخور هست .
    حدود 2 ماهی هست منتظر تایید اعتبار هستم . هزینه پرداخت شده و سیستم اعتبارشون طبق گفته اپراتورشون مشکل داره .

اصلا توصیه نمیشه

0 بار تشکر شده در 0 پست
    سلام گلم. من خودم دنبال یک سایت معتبر برای خرید قسطی گوشی و یه سری وسایل دیگم بودم که ارسال به شهرستان هم داشته باشه بعد از تحقیقی که کردم تصمیم گرفتم از سایت دیجی کالاخرید کنم چون هم معتبره و هم تونستم با دیجی پی خیلی راحت [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]بگیرم
    اگه خواستیداطلاعات بیشتر داشته باشید به سایتشون سر بزنید
    ویرایش توسط fafa063 : 2021-04-24 در ساعت 16:41

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط حمید. نمایش پست ها
    سلام دوستان روز بخیر
    میخواستم سایت یا فروشگاهی برای خرید قسطی اینترنتی لپ تاپ و گوشی موبایل معرفی کنید البته طوری باشه که مشتریان غیر تهرانی هم بتونن بخرند چون ممکنه پیدا بشه منتهی محدودیت دارند و فقط برای مشتریان ساکن در تهران این امکان رو گذاشتن.
    سلام من چند وقت پیش یه سایتی دیدم به اسم ایرانی فالو که پیجشم خیلی خوب بود و مانند سایتا دیگه که [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] میزنن تا دیده شن نبود و بنظرم یه سر بهش بزنید